Formy dostawy

Z troski o Wasze nowe nabytki i dokładając starań, aby dotarły do Was w nienaruszonym stanie, wysyłka niektórych z nich nie jest możliwa we wszystkich dostępnych formach ze względu na ich rozmiar lub gabaryt.

Koszt: przedpłata: 13,90 zł
Czas dostawy: 1 – 2 dni robocze

Kurier Pocztex dostarczy Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe. Dostawa bezpośrednio na adres podany w zamówieniu. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy w miejscu doręczenia, będzie można odebrać osobiście. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

Koszt: przedpłata: 12,90 zł
Czas dostawy: 1 – 2 dni robocze

Kurier Inpost dostarczy Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe. Dostawa bezpośrednio na adres podany w zamówieniu. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy w miejscu doręczenia. Jest możliwa opcja przesyłki listem a także paczkomatem. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

Koszt: przedpłata: 16,90 zł
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia. Aby kurier mógł dostarczyć przesyłkę, pod adresem dostawy wymagana jest obecność osoby upoważnionej do odbioru paczki. W przypadku nieobecności adresata przesyłkę można odebrać osobiście bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. W celu potwierdzenia godziny dostawy prosimy o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem firmy DHL. Brak kontaktu telefonicznego ze strony kuriera lub pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie www.dhl.com.pl można odszukać numery telefonów do przedstawicielstw oraz śledzić losy przesyłki.

Koszt: przedpłata: 16,90 zł
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia. Aby kurier mógł dostarczyć przesyłkę, pod adresem dostawy wymagana jest obecność osoby upoważnionej do odbioru paczki. W przypadku nieobecności adresata przesyłkę można odebrać osobiście bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. W celu potwierdzenia godziny dostawy prosimy o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem firmy UPS. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.